16 września 2008

Początek roku szkolnego

We wtorek 16 września 2008 roku w szkole w Orli odbyły się tajne wybory do Samorządu Uczniowskiego. Do głosowania przystąpili uczniowie z klas I-III i IV-VI Szkoły Podstawowej i I-III Gimnazjum. W skład komisji wchodzili uczniowie klasy III gimnazjum : Marta Bałło, Iwona Barszczewska i Małgorzata Martynowicz. O funkcję przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego starało się dwanaście osób (po dwie z każdej klasy):

Malisz Daria – kl. IV sz. podst.,                         Odzijewicz Aleksander – kl. IV sz. podst.,

Sojko Joanna – kl. V szk. podst.,                          Szyrenos Patrycja – kl. V szk. podst.,

Stasiuk Joanna– kl. VI szk. podst.,                       Dobosz Ewelina – kl. VI szk. podst.,

Sawicki Dariusz – kl. I gimn.,                               Bowtruczuk Karolina – kl. I gimn.,

Suchar Edyta – kl. II gimn.,                                   Breńko Katarzyna – kl. II gimn.,

Horodecki Bartosz. kl. III gimn.,                          Odzijewicz Adam – kl. III gimn.

Komisja obliczyła, że do głosowania przystąpiło 185 uczniów. Dziesięć głosów unieważniono z powodu nieprawidłowego zaznaczenia kandydata. W wyniku głosowania funkcje w samorządzie objęli uczniowie:

przewodniczący samorządu uczniowskiego Bartosz Horodecki

zastępca przewodniczacego samorządu uczniowskiego – Ewelina Dobosz

skarbnik samorządowy – Dariusz Sawicki

Pozostało nam jedynie obserwować jak „nowa władza” bierze się do ciężkiej pracyZwycięzcom gratulujemy, a pozostałym życzymy więcej szczecia za rok.