27/06/2014

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014

27 czerwca 2014 roku odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2013/2014. Zaproszonych gości, rodziców, pracowników szkoły i uczniów przywitała Maria Tomczuk - Dyrektor Zespołu Szkół. Uroczystość swoją obecnością zaszczycił m.in.: Wicemarszałek Województwa Podlaskiego - Walenty Korycki, Sekretarz Gminy Orla - Irena Odzijewicz, Przewodniczący Rady Gminy Orla - Aleksander Klin, ksiądz mitrat Anatol Tokajuk, ksiądz  Zbigniew Karolak.

W trakcie uroczystego apelu wszystkim absolwentom Szkoły Podstawowej i Gimnazjum wręczono świadectwa ukończenia szkoły. Rodzice uczniów, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem  otrzymali listy gratulacyjne.

Pan Jerzy Nazarewicz podsumował II edycję konkursu prowadzonego przez cały rok szkolny pod nazwą "Sprzatamy Świat cały rok". Konkurs jest prowadzony w trzech kategoriach: MAKULATURA, NAKRĘTKI, BATERIE. W tym roku wszystkie puchary zdobyła klasa III szkoły podstawowej.

W trakcie uroczystości wystąpił Zespół 1/3.

Tradycyjnie uroczystość zakończył POLONEZ w wykonaniu uczniów klasy III gimnazjum.